loader image

دوره‌ فروش، از رویا تا واقعیت در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد

وحید محمدی
اخبار و رویدادها

دوره‌ فروش، از رویا تا واقعیت در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد

دوره فروش با عنوان «فروش، از رویا تا واقعیت»‌ با تدریس وحید محمدی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، سالن الغدیر برگزار شد.

این دوره با حضور بیش از ۵۰ نفر از دانشجویان دوره‌های MBA و DBA دانشگاه تهران برگزار شد. در این دوره فروش، وحید محمدی ترندهای روز دنیا در حوزه‌ی فروش را به دانش‌پذیران تدریس نمود. دوره‌ی تخصصی فروش، از رویا تا واقعیت به زودی در قالب مجموعه‌ای ویدیویی از طریق موسسه‌ی آموزش آزاد عالی هفتاد نیز عرضه خواهد شد.

در زیر، عکس‌هایی از این دوره را مشاهده می‌نمایید:

دوره فروش وحید محمدی

دوره فروش وحید محمدی

دوره فروش وحید محمدیدر قسمت زیر نیز، بخشی از ویدیویی را مشاهده می‌کنید که در آن، دانش‌پذیران در حال انجام تمرینات داخل کلاسی، توسط وحید محمدی هستند. مدرس در طول دوره، تمرینات و بازی‌های مختلفی را به جهت نهادینه سازی آموزش‌های خود به تمامی دانش‌پذیران ارایه می‌کند. این بازی‌ها عمومن در حوزه‌ی فروش، بازاریابی، مشتری‌مداری و آشنایی با اصول و فنون مذاکره است. شایان ذکر است که تمامی این تمرینات در حال حاضر به عنوان یک واحد درسی تحت عنوان «دانش فروش و بازاریابی» در دوره‌ی جامع کوچینگ کسب و کار موسسه هفتاد در دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران موجود است. دوره کوچینگ کسب و کار دانشگاه تهران به صورت دوره‌ای با ثبت‌نام محدود با تایید وزارت علوم و مدرک دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

برای مشاهده‌ی ویدیو می‌توانید روی پلی کلیک کرده و برای ثبت‌نام در دوره‌ی کوچینگ دانشگاه تهران نیز این‌جا را کلیک کنید. 

دوره فروش وحید محمدی در دانشگاه تهران

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها

استراتژی فروش (5) ایجاد کمپین‌های بازاریابی با روانشناسی (1) اینده مارکتینگ با هوش مصنوعی (2) اینده مشتری مداری (1) اینده هوش مصنوعی (3) بازاریابی (3) بازاریابی با هوش مصنوعی (3) بازاریابی عصبی (1) بازاریابی میکرو اینفلوئنسر (1) بهبود تجربه مشتری (1) بهبود تجربه مشتری با چت بات (1) بهینه سازی قیمت ها با تخفیف ویژه برای مشتریان (1) تجربه مشتری (2) تجربه مشتری شخصی سازی شده (1) تجربه مشتری شخصی سازی شده با هوش مصنوعی (1) ترندهای تجربه مشتری (1) تشخصی گفتار مراکز تماس (1) تشخیص گفتار (1) داستان سرایی در بازاریابی (1) داستان سرایی در فروش (1) دانشگاه تهران (2) ربات چت (1) رشد کسب و کار (1) روانشناسی در استراتژی فروش (1) سیستم تشخیص گفتار برای کسب و کارها (1) عملکرد هوش مصنوعی در بهینه‌ سازی در قیمت‌ گذاری (1) فروش (5) قیمت شخصی سازی شده با هوش مصنوعی (1) مدرس فروش (3) مشتری مداری (3) میکرو اینفلوئنسر مارکتینگ (1) نحوه تخفیف دهی به مشتری با هوش مصنوعی (1) نقش روانشناسی در استراتژی فروش (1) نقش روانشناسی در کسب و کار (1) نقش سوگیری‌های روانشناختی در استراتژی فروش (1) نقش چت بات در تجربه مشتری (1) نورومارکتینگ (1) هوش مصنوعی (3) هوشمندسازی کسب و کار (1) هوش هیجانی (1) هوش هیجانی در خدمات مشتری (1) وحید محمدی (7) وفاداری مشتری (2) چت بات (1) کوچ کسب و کار (2)
فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه